/17.12.2011/ Мира Цвишић:
Поштовани!
Јако сам срећна сазнанјем да у овом граду постоји овакво удруженје и за сваку похвалу је иницијатива. и јажелим да будем једна од чланова овог друштва, да покушам да активно дјелујем у друштву имолила бих информацију гдје Вам је сједиште и када се м оже доћи лично да се учланим ипоразговарам о далјим активнопстима као и активном ученју руског језика, апасивно знанје већ посједујем. Молили бих број телефона да се најавим.
С поштованјем!
Мира Цвишић
|